Sembra che tu sia di sono: "Ti piacerebbe andare al Cambiare sito web?

Kögel Assistance
Contatto
Download
Parts shop
Vedoucí střediska-montáž vozů (m/f/d)

Per fare davvero grandi cose!

Náplň práce:

  • Organizzazione delle attività di montážních
  • Zajištění úkolů stanovených plánem, zpracování výrobního plánu dle objednávek
  • Tvorba podkladů per montáž (specifiche tecniche)
  • Prověřování materiálových zásob, provádění odpisů ze skladu
  • Programma il sistema di controllo del sistema di sicurezza
  • Programma TPMS
  • Výstupní kontrola
  • Zajišťování dodržování technologických postupů práce, BOZP a PO, ISO 9001
  • Komunikace se sesterskou firmou
  • Spedizione in loco

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost NJ nebo AJ
  • Utilizzo del PC - MS Office, CAD
  • Odborné znalosti v oboru technologie a konstrukce
  • Pratica di lavoro
  • Flessibilità, zodpovědnost, samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobré organizační e komunikační dovednosti

Co Vám nabízíme:

  • Příspěvek na závodní stravování
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Seberealizace, možnost uplatnění Vašich stávajících zkušeností
  • Možnost dalšího vzdělávání

Contatto telefonico: +465 738 213, +465 738 231

Emailem: personalni@koegel.cz

Sede legale: U Dvořiska 1219, 565 01 Choceň

Sembra eccitante?